Garanti Şartları

Tüm ürünler Şerif Mücevher garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır.

Tüm ürünlermizde bakım garantimiz 12 ay garanti olup, Şerif Mücevher‘ den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Şerif Mücevher dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, bakım, onarım vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamından çıkarılmaktadır.

serifmucevher.com dan satın aldığınız ürünler konularında uzman personellerimiz tarafından üretilip, kalite kontrol sürecinden geçtikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmek üzere paketleme sürecine girmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak ya da (+90) 212 528 05 07 numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Scroll To Top
Close
Close
Magaza
0 İstek Listesi
0 Sepet
Close

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam